אירופלקס מיטה מתכווננת

סובלים מבעיות גב? מבקשים עבור עצמכם שינה טובה? מחפשים איכות חיים?
בעולם בו אנו משקיעים אנרגיה כה רבה בקריירה והתפתחות הצורך באיכות חיים עולה ועולה. מחקרים רבים מראים כי אחד הגורמים העיקריים המשפיעים על יעילות והתפתחות בעבודה, הוא איכות החיים ואחד הגורמים המשפיעים ביותר איכות חיים היא שינה טובה.

מיטות מתכוונות הדרך המוצלחת לשינה טובה

ידוע כי מיטות מתכוונות הן אחת הדרכים המוצלחות לאפשר לעצמכם שינה טובה ואפקטיבית שמובילה לימים בריאים עמוסים בכל טוב. לצרכן הישראלי קיימות מספר בחירות בחיפושיו אחר מיטה מתכוונת. המותגים הבולטים המספקים מיטות מתכווננות בארץ הם סוויס סיסטם, אירופלקס, הולנדיה ועמינח.

כאבי גב - יש פתרון לפני לקונים קוראים ומבינים
כדי לבדוק המדריך למיטות מתכווננת

המיטות של אירופלקס

השוואה פשוטה בין שני המותגים המובילים "סוויס סיסטם" ו"אירופלקס" נוכל לראות  את היתרונות הבולטים שיש לחברה "סוויס סיסטם" על גבי מתחריה. "אירופלקס" היא חברה מוכרת המספקת מגוון מוצרים כגון מיטות, מזרנים, כורסאות, כלי מיטה, מכשירי עיסויי וגם מיטות מתכווננות. המיטות המתכווננות של אירופלקס מספקות רק סוג אחד של משטחים מתכווננים מרופדים אך חד אזוריים, המשטחים המתכווננים של אירופלקס אינם ניתנים לוויסות. הם אמנם מגיעים בעובי שונה אך מכילים רק שני מנועים. למיטות המתכווננות של אירופלקס יש רק סוג אחד של מערכת פיקוד, מערכת פיקוד אלקטרונית והמזרונים שהם מציעים עשויים מלטקס, ויסקו אלסטי או שילוב בין השניים.

המיטות של סוויס סיסטם

"סוויס סיסטם", חברה מובילה בתחום המיטות המתכווננות המתמקדת בייצור מזרנים, מיטות ומשטחים אורתופדים. "סוויס סיסטם" היא חברה שמתמקדת בעיצוב אינטליגנטי, רגיש ויעיל של מיטות ומזרנים, בטכנולוגיה המתקדמת ביותר של מיטות מתכווננות ומשטחים אורתופדיים ובהתאמה אישית של מיטות מתכווננות אל הצרכים של כל לקוח הפונה לחברה.

המיטות המתכווננות של "סוויס סיסטם" מציעות אפשרות לשלושה סוגים של משטחים מתכווננים, רב אזוריים, בלי תכונות אורתופדיות שניתנים לוויסות והתאמה עבור כל משתמש. בנוסף "סוויס סיסטם משתמשת בשניים עד ארבע מנועים וחמישה מפרקים. "סוויס סיסטם" מציעה אפשרויות שונות של מערכות פיקוד ובחירה בין מערכות חוטיות ואל חוטיות עם אפשרות של זיכרון לאפשרות שאתה אוהב. המזרנים של חברת "סוויס סיסטם" הם מזרנים ללא קפיצים על בסיס לטקס, ויסקו אלסטי, וטכנולוגיית הזרקה מה שמאפשר שינה איכותית ומוצלחת לכל אחד.

לסיכום ההשוואה בין שתי החברות המובילות ניתן לומר שחברת "סוויס סיסטם" מובילה בתחומים רבים על חברת "אירופלקס" בתחום המיטות המתכווננות ועל כן ניתן להמליץ לרכוש מיטות וזרונים בעיקר של חברה זו.


עכשיו יש מי שעונה !