החלטתם שעכשיו זה הזמן הנכון לעצב מחדש את חדר השינה שלכם? רוצים לעשות הכול כדי שהחדר שבו אתם ישנים יהיה נעים ויפה יותר? אם כך, כדאי שתדעו שזה אפשרי. אם כבר שנים אתם ישנים על אותה המיטה ונמאס לכם ממנה כי היא מיושנת מידי, בהחלט יכול להיות שקניית מיטה מתכווננת חדשה זו הבחירה הכי טובה שיש. זה לא משנה אם אתם חולמים על חדר שינה לבן או על חדר שינה בכל צבע אחר, כי בכל מקרה תמצאו בימינו בקלות רבה את המיטה שתהפוך כל לילה לחוויה בלתי נשכחת.

איך בוחרים מיטה חדשה?

ראשית, צריך להחליט האם רוצים לקנות מיטה מתכווננת או מיטה רגילה, שכן יש הבדל בין השניים. שנית, ההמלצה שלנו היא לא לעשות את הדברים בלחץ אלא לבדוק כמה שיותר זמן מראש מה יכול להתאים לכם, פשוט כי השוק מציע הרבה מאוד אפשרויות. בנוסף לכך, עוד נתון שיוכל לעזור לכם לבחור את המיטה החדשה שלכם זו כמובן שאלת הנוחות, כי הרי לא קונים מיטה רק בגלל הצבע או העיצוב. כדי להיות בטוחים שהמיטה נוחה לכם אנחנו ממליצים לכם להישכב עליה בחנות, לבדוק שהיא נוחה לכם ולהגיע להחלטה משותפת. חשוב לדעת שהרבה פעמים כל אחד מבני הזוג מרגיש את המיטה בצורה אחרת ולכן לא תמיד קל לקבל החלטה בצורה מהירה. עם זאת, החדשות הטובות הן שבכל חנות רהיטים מקצועית המוכרים מודעים היטב למצב כך שאתם יכולים להרגיש בנוח ולהסיר חשש מלבכם.

כל-הצבעים
המיטה מתאימה לכל הצבעים בחדר שינה

העיצוב, הצבע והגודל

לאחר שתקבלו החלטה לגבי המיטה עצמה, בין אם זה כולל את הגודל שלה, את המנגנון או את בחירת המזרון, תוכלו להתחיל לחשוב על הצבעים. חדר שינה לבן הוא הבחירה הטבעית של הרבה אנשים שכן הצבע הלבן מסמל טוהר, יופי וגם יוצר אווירה מאוד נעימה. לעומת זאת, יש אנשים שדווקא ירצו להעיז ולבחור בצבעים אחרים אם הם כבר מעצבים את חדר השינה מחדש כך שבהחלט כדאי לכם לקחת בחשבון את כל האפשרויות הקיימות. חשוב לבדוק גם את הגודל של המיטה עצמה כי תוכלו לבחור בין גודל קטן, סטנדרטי או גדול במיוחד ולא בטוח שהמיטה חייבת למלא את החדר כולו. מבחינת המחירים אתם יכולים להיות בטוחים שיש קשת מחירים רחבה כך ששווה לכם להתעמק גם בנושא הזה. האם אתם רוצים לקנות את המיטה המתכווננת הכי יקרה שיש? או שאולי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר? והאם מה שהכי יקר הוא גם באמת הכי טוב? בדוק איזו חברה ייצרה את המיטה, כמה היא עולה ולכמה שנים אתם מקבלים אחריות. נושא האחריות חשוב במיוחד אם אתם בוחרים באופציה של המיטה המתכווננת שכן היא בעלת מגנון שעלול לסבול מתקלות שונות.


עכשיו יש מי שעונה !